• Новак
ZD 2X Автомобил Стил Гуми Тркала се Лизга Гумени Сигурна Подлога За Шкода Octavia А5 О7 2 Fabia Yeti BMW E60 F30 Х5 E53 Inifiniti Додатоци

ZD 2X Автомобил Стил Гуми Тркала се Лизга Гумени Сигурна Подлога За Шкода Octavia А5 О7 2 Fabia Yeti BMW E60

DEN 764.00
DEN 955.20
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис на производот : Име на Производ : Автомобил Престане да се Лизга Контрола ( без мало кутија) Материјал : висок квалитет со голема сила гума спецификација на Производот : должина 155 * 100 * 90mm висок и широк Производ Слики :

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZD
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Масло Тип Совети
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
A-CLZHQ-001
Објектот Должина:
15.5cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Дијаметар:
9cm
Материјал Тип:
Гума
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Избор на клиент