• Новак
20cm прекрасна Ревен Патка Кадифен играчки Голема Жолта патка кукли Слатки Животни кукли Kawaii кадифен brinquedos Бебе девојка деца играчки

20cm прекрасна Ревен Патка Кадифен играчки Голема Жолта патка кукли Слатки Животни кукли Kawaii кадифен brinquedos

DEN 191.00
DEN 238.56
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

сето тоа-на начинот на следење, освен некои од земјите не можат да се обезбеди испорака на комплетни информации. Испорака
1. Ако сте примиле неисправни објект или погрешно објект или да пропушти делови, ве молиме контактирајте со нас брзо, ние ќе го решите вашиот проблем. Ако пакетот е одложи, ние може да се прошири на времето за испорака. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации 5 ѕвезди. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да ја купите. Ве молиме навремено да се провери пакет информации, ако поради истек на време не го земе, така што уништени или вратени, ние не сме одговорни. Ние не сме одговорни за било царина и царински давачки. Поради временските услови, штрајкови, политички и други причини предизвика пакет одложи, ние може да се прошири на времето за испорака.и така натаму. ( Освен Бразил), тоа има Само во Кина домашни логистика информации, нема море логистика информации . Повеќе од $5 цел, ние ќе ја испрати до вас од страна на Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , ПОС Малезија, Post NL, Швајцарската Пост , Турција Пост .

Главните карактеристики

Бренд Име:
XINGRAN
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Патка
Карактеристики:
Мека,Модел
Број На Модел На:
патка 20cm
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Водоотпорен
Форма:
Гениј
Тип На Објект:
Животни
Тема:
гумени патка

Избор на клиент