• Новак
Бесплатен превозот 10pcs SMD заеднички режим задави inductance STCMC7070-560 SAMWHA 7X7MM

Бесплатен превозот 10pcs SMD заеднички режим задави inductance STCMC7070-560 SAMWHA 7X7MM

DEN 478.08
Во достапна форма

Пристапност

,Ltd
Имаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е важно ,ќе се добие најниска Цена и со висок Квалитет , Во Парк со Брза Испорака. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3business дена по уплатата .
Повратните информации
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE

Избор на клиент