• Новак
Мотоцикл Метал Напонски Регулатор За Kawasaki ZXR250 1989-1995 / ZZR400 1990-1999 / ZZR600 1990-2005 Rectifier

Мотоцикл Метал Напонски Регулатор За Kawasaki ZXR250 1989-1995 / ZZR400 1990-1999 / ZZR600 1990-2005 Rectifier

DEN 949.00
DEN 1104.00
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.
100% сосема нов и висок квалитет се Спречи преку-полнење и подобрување на полнење способност Лесно да се инсталира, нема инсталација настава се вклучени Со топлина мијалник перки за подобро ладење. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика.
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
ZXR250 1989-1995 / ZZR400 1990-1999 / ZZR600 1990-2005
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Објектот Висина:
6inch
Објектот Должина:
8inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
8inch

Избор на клиент