• Новак
Ниска температура Не-чиста SMT Олово-имајќи го ДОВЕДЕ SMT Лемење Паста BGA Лемење Флукс Sn63Pb37 500g

Ниска температура Не-чиста SMT Олово-имајќи го ДОВЕДЕ SMT Лемење Паста BGA Лемење Флукс Sn63Pb37 500g

DEN 1074.00
DEN 1579.68
-32 %
Во достапна форма

Пристапност


Ниска температура Не-чиста SMT Олово-имајќи го ДОВЕДЕ SMT Лемење Паста BGA Лемење Флукс Sn63 Pb37 500g
Карактеристики Легури : Sn63/Pb37 точка на Топење : 183 целзиусови степени степен големина на Честички : 25-45µm Weight500g Пакет 1*500g Sn63 Pb37 Лемење Ставете 1* scraper

Главните карактеристики

Бренд Име:
CXG
Број На Модел На:
SD-318
Големина На Честички:
25-48µm
Видови:
Sn63Pb37
Капацитет:
500
Точка На Топење:
183

Избор на клиент

20PK Trafimet S45 PD0116 Совет
  • Новак

20PK Trafimet S45 PD0116 Совет

DEN 739.00 777.60

Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот Ако немате следење на