• Новак
50Pcs/многу 5.5 Екран на Допир За LG G Pro Lite D680 D682 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

50Pcs/многу 5.5 Екран на Допир За LG G Pro Lite D680 D682 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 8700.00
DEN 9158.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
LG G Pro Lite D680 D682
Бренд Име:
AQIOU
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
LG
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
LG G Pro Lite D680 D682 Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Избор на клиент