• Новак
2017 класичен супер жешка стил tines stiletto пета ѕвезда светлина устата на жените чевли за со пари

2017 класичен супер жешка стил tines stiletto пета ѕвезда светлина устата на жените чевли за со пари

DEN 1038.00
DEN 1128.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети
Чевли материјал : синтетички СТП
Со 11 см високата
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Метал Декорација
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на клиент