• Новак
100PCS/Многу 6x6x13MM 4PIN Тактилни Такт Микро Прекинувач Допир Копчето Авто-Копчето за ресетирање 6*6*13mm копчињата копче НАТОПИ

100PCS/Многу 6x6x13MM 4PIN Тактилни Такт Микро Прекинувач Допир Копчето Авто-Копчето за ресетирање 6*6*13mm

DEN 74.00
DEN 77.76
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние внимателно и правилно, да се спакуваат и да брод вашата предмети.Ви благодарам многу. Ќе ви се допадне!
Плаќање :
ние прифаќаме : paypal, зачувам
кога го користите зачувам,вашиот moeny е депониран сигурно во вашата сметка,парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC,EMC,LVD,CCC,ГШ,RoHS,PSE,FCC,CE
Карактеристики:
4PIN
Број На Модел На:
6x6x13mm
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
core set

Избор на клиент