• Новак
Lureme Гроздобер Жените Стакло Време Гем Фантастична Ѕверови Бронза Синџир Диск Pendant Ѓердан (nl005897)

Lureme Гроздобер Жените Стакло Време Гем Фантастична Ѕверови Бронза Синџир Диск Pendant Ѓердан (nl005897)

DEN 248.64
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Lureme
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
nl005897-б
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2.7*2.7 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент