• Новак
SENTCHARM Модерен Bowknot Кристал Чевли Декорација DIY Луксузни High-end Додатоци За Жените Чевли

SENTCHARM Модерен Bowknot Кристал Чевли Декорација DIY Луксузни High-end Додатоци За Жените Чевли

DEN 624.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.Ако добиете и како нашите предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек. Тоа е навистина важно за нас.
ПРЕВОЗОТ
1.
ПОВРАТНИ информации
1.5 cm*5cm
Ние ќе ви испратиме бесплатно сол
Употреба : се држи на чевли со сол. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
ВРАЌАЊЕ&РАЗМЕНА ПОЛИТИКА
1.
SENTCHARM Модерен Bowknot Кристал Чевли Декорација DIY Луксузни High-end Додатоци За Жените Чевли
Големина : 7.Ако производот има проблеми, или не сте задоволни со производот. Ве молиме контактирајте со нас прв, а потоа се врати кај нас во рок од 15 дена за замена или пари назад.100% на испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот.Ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативна или неутрална повратни информации.Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање .Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чевли Декорации
Бренд Име:
испратено шарм
Материјал:
Метал
Декорација:
Bowtie
Број На Модел На:
b160

Избор на клиент