• Новак
1pcs УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Четири Дупка Плоштадот Монистра Конектор Смола Калапи За DIY Хривнија Накит Додатоци

1pcs УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Четири Дупка Плоштадот Монистра Конектор Смола Калапи За DIY Хривнија

DEN 59.00
DEN 65.76
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

торба
Материјал : Силикон
Количина : 1pcs
Состојба : 100% Сосема Нов

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Објектот Тежина:
10g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
MJ

Избор на клиент