• Новак
За Хонда VF1000R Пресретнувачи 1986 VF1100C V65 Магна 1986 VT500C Сенка 1986 Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Хонда VF1000R Пресретнувачи 1986 VF1100C V65 Магна 1986 VT500C Сенка 1986 Стартер Електромагнетниот Lgnition

DEN 292.00
DEN 335.52
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. ние ги испратите преку различни воздух mail. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.
Опис :
Функција
100% Сосема нов и висок квалитет; Одговара За : ХОНДА МОТОРИ GB500 Туристички Трофеј 89-90 498cc NT650 БРОС (RC31) 88-91 650cc NT650 Јастреб GT 88-91 647cc VF1000 R Пресретнувачи 86 998cc VF1100 C V65 Магна 86 1097cc VFR700 F 86-87 700cc VFR750 F 86 748cc VFR750 R 90 748cc VT500 C Сенка 86 491cc VT700 C Сенка 86-87 694cc VT800 C Сенка 88 800cc VT1100 C Сенка 85-86 1099cc VTR250 Пресретнувачи 88-90 249cc
Големина : 4.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.5*4*5cm;
Го заменува : Хонда 35850-425-007 35850-425-017 35850-463-000 35850-MB0-007 35850-MF5-751 Kawasaki 27010-0778, 27010-1213, 27010-1269, 27010-1281 SUZUKI 31800-07 D00 31800-01 D00
Пакет вклучувајќи
1 X Стартер Реле
Да konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактирате
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.

Главните карактеристики

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Спецификација:
12V
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
за Хонда
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Оем Замена:
35850-425-007 35850-425-017 35850-463-000 35850-MB0-007 35850-MF5-751
Модел:
GB 500 Туристички Трофеј 1989 1990
модел 01:
NT650 БРОС (RC31) 1988 1989 1990 1991
модел 02:
VTR 250 Пресретнувачи 1988, 1990 година
модел 03:
VF1000R Пресретнувачи 86 VF1100C V65 Магна 86 VT500C Сенка 86
модел 04:
VFR750F 1986 NT650 Јастреб GT 1988 1989 1990 1991
Модел 05:
VFR700F 1986-1987 VT700C Сенка 1986-1987
модел 06:
VFR750R 1990
модел 07:
VT800C Сенка 1988
модел 08:
VT1100C Сенка 1985 1986

Избор на клиент