• Новак
CaseRiver сфор Samsung J5 2017 случај Samsung J3 2017 случај покрие Меки Силиконски TPU Телефон Покритие За samsung J7 2017 случај

CaseRiver сфор Samsung J5 2017 случај Samsung J3 2017 случај покрие Меки Силиконски TPU Телефон Покритие За

DEN 57.60
Во достапна форма

Пристапност


Меки Силиконски Случај За Samsung Галакси J3 2017 ( J330 J330 F ) сфор Samsung Галакси J5 2017 ( J550 J550 F) сфор Samsung Галакси J7 2017 ( J730 J730 F) Телефон Задниот Поклопец Случаи Capas

Главните карактеристики

Материјал:
J3 2017 j330, J5 2017 j530, J7 2017 j730
дизајн:
Симпатична,Украсени
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Шарени И Симпатична Случај
Големина:
5.0 inch
Бренд Име:
CaseRiver
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung J3 2017 Случај
Карактеристики:
Шарени Печатење Цртање TPU Меки Предмети
дизајн:
Beauiful Пејзаж / Animals / Цвеќиња
Compatable:
Случај Покритие За Samsung Галакси J5 2017 Задниот Поклопец
боја:
24 Обрасци
Материјал:
Меки Силиконски TPU
Технологија:
Висок Квалитет на УВ Печатење
За моделот:
сфор Samsung Галакси J7 2017 Случај Покривајте Телефонот Школка
Dropshipping:
Поддршка
Известување:
За Samsung Галакси J3 J5 J7 2017 случај

Избор на клиент