• Новак
925 фунта сребрен прстен нуди малку папагал отвори

925 фунта сребрен прстен нуди малку папагал отвори

DEN 1728.00
DEN 2160.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


【 бебе име 】 фунта сребрен прстен
【 материјал 】 gb s925 сребро.
【 Мозаик бебе】 природни lapis lazuli
【Бебе големина 】 прстен површината широк 1.9 cm

Главните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
12mm
Бренд Име:
BOCAI
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Свадба
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Потекло:
Кина

Избор на клиент