• Новак
4 стилови 1 пар жените обрачот обетки кошарка жени обетки голема златна боја голема обрачот earring бамбус обрачот-earring

4 стилови 1 пар жените обрачот обетки кошарка жени обетки голема златна боја голема обрачот earring бамбус

DEN 58.00
DEN 69.12
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Материјал : Мешани Метали
Боја : Златна
Прилики : Неврзан
Големина : Type1 : 3cm*6cm*7cm (1.73 инчи)
Type2 : 3cm*6cm*8cm (1. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Да научат како да се плати со кредитна картичка . Ви благодарам многу!
.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).

Главните карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Стил:
Hyperbole
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
бамбус обетки
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
мешани метали
Материјал:
мешани метали
Големина (Должина * Ширина):
/

Избор на клиент