• Новак
Армијата Тактички Мотоцикл Трки Ракавици Отворено Спортски Целосна прст Ракавица Лизга-отпорни на Карбонски Влакна Белезници

Армијата Тактички Мотоцикл Трки Ракавици Отворено Спортски Целосна прст Ракавица Лизга-отпорни на Карбонски

DEN 279.00
DEN 336.00
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.8" XL : за 22cm/8.3"
Ракавица Должина :
М : за 21.0" L : about21cm/8. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).2"
Средниот Прст Должина :
М : околу 3cm/1.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.2" L : за 8cm/3.
Материјал : Синтетички. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.2" XL : околу 3cm/1. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
WZL133

Избор на клиент