• Новак
Мулти-функција Meatballs Калапи Риба Ракчиња Топки Meatloaf DIY Мувла Месо Лопата Хамбургер Притиснете Meatball Создателот Кујнски Алатки

Мулти-функција Meatballs Калапи Риба Ракчиња Топки Meatloaf DIY Мувла Месо Лопата Хамбургер Притиснете Meatball

DEN 47.00
DEN 64.32
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Направи meatballs и риба топки, заштеда на време.
Можете да им верувате корисна и практична алатка за кујна.
Направени од страна на безбедноста PP материјали, на температура меѓу - 20 ° ~ 100 ° C.
Спецификации :
Материјал : ПП
Боја : бела
Лажица должина : 22.2 cm / 8.74"
Лажица : на двете страни (различна големина)
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1 cm/0.39"-3 cm/1.18" мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Многу добредојдовте да контактирате и со нашите драги персонал за услуги на корисниците, ако би сакал да знам повеќе за нашите производи!
1 X Месо Лопата
1 X Лажица

Главните карактеристики

Тип:
Месо & Живина Алатки
сертификација:
CIQ
Месо & Живина Алатки Тип:
Пети Одлуки
Број На Модел На:
месо топка производител
Бренд Име:
winnereco
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични

Избор на клиент