• Новак
1Pcs Предниот Браник Возење Светлина Рамки Магла Светилка Покрие Десната Страна За Chevrolet Malibu 2013-2015

1Pcs Предниот Браник Возење Светлина Рамки Магла Светилка Покрие Десната Страна За Chevrolet Malibu 2013-2015

DEN 1135.00
DEN 1247.52
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата. Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Капи
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Висина:
6inch
Бренд Име:
FUSDAR
Објектот Дијаметар:
5CM
Автомобил модел:
За Chevrolet Malibu
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Правец На Ветер
Модел Година:
2013-2015
Име На Модел:
SL715-Р
Објектот Ширина:
5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
11inch

Избор на клиент