• Новак
Lusion Бренд Тибет Накит Монистра Око Цвет Хривнија За Жена Нови Гроздобер Рачно Изработени Шарм Femme Едноставна Нараквици & Алки Z6

Lusion Бренд Тибет Накит Монистра Око Цвет Хривнија За Жена Нови Гроздобер Рачно Изработени Шарм Femme Едноставна

DEN 90.72
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
Lusion
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Метални Легури
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
лепак
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
z06
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како Слика
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно....
Функција:
Висок квалитет
Експрес испорака:
Бесплатни EMS/UPS/DHLwhen редоследот на повеќе од $120
Стилот 1:
тибет хривнија
Стил 2:
гроздобер хривнија
Стилот 3:
Хривнија Жена
Пакет:
Opp Кеси
слободни:
никел слободни и да доведе слободни
Нови:
100% нови

Избор на клиент