• Новак
50pcs/многу ES1D Rectifier Диоди SF14 1А 200V SMA пакет

50pcs/многу ES1D Rectifier Диоди SF14 1А 200V SMA пакет

DEN 36.00
Во достапна форма

Пристапност

P4 KE18 A
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети. Ние не плаќаат никакви царински давачки.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.Ние треба за 1-3 дневна породувањето.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
3 We може да прифати повеќе плаќање
.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
Опис на производот
ES1 D Rectifier Диоди SF14 1А 200 V SMA пакет
ИДЕНТИЧЕН
ICS2
IC за мобилни
Модули
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
По продажба на услуги
1. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ES1D
Напон:
200V
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Бренд Име:
TTVXO

Избор на клиент