• Новак
Жолта Солидна Кејт Мидлтон Принцеза Dres Мода Копчето Дизајн Кратко Sleeve Pleated Dreses

Жолта Солидна Кејт Мидлтон Принцеза Dres Мода Копчето Дизајн Кратко Sleeve Pleated Dreses

DEN 1858.00
DEN 2160.00
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене. Бојата може малку поинаква, бидејќи на различни следи поставување на Објектот Детали
Пратката DHL/Федекс/ПАТАРИНА 4-8 Дена ЕМС 10-20 Дена Epacket 10-16 Days Пост воздух 15-45 Дена друга држава времето за испорака, исто така, се различни, Како политика на земјата на дестинација Како Да не падне на превозот (1)може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
(2) Напишете детали во коментар кога го направите нарачка
(3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
(4) јас брод надвор предмети по Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени
(5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис Замени&Наплата Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис.Фустан Информации Материјал : Полиестер Големина : S, M, L Боја : Како На Слики 1.
Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
yangshengda
Јака:
Пак надолу Јака
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Англија Стил
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент