• Новак
OOTDTY 4pcs/set ХСС Само Центрирање Зглоб Вежба Битови Поставите Вратата на Кабинетот Зглоб Позиционирање Дупка Настроената

OOTDTY 4pcs/set ХСС Само Центрирање Зглоб Вежба Битови Поставите Вратата на Кабинетот Зглоб Позиционирање Дупка

DEN 198.00
DEN 267.84
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот :
Овие само центрирање вежба битови се стави шарки во право, каде што треба да биде во центар
4 од најчесто се користи големини за столари, кабинет, мебел одлуки и други дрво работи занаети
Лесен за употреба и инсталирање
Прецизноста на позиционирањето, нема да се смени, чипови ќе автоматско празнење од дупка на секоја страна од врвот на воена вежба, а не залепена вежба
Големина на :
5/64" : Дупка со дијаметар од околу 2 мм,се Користи за 2.2 - 2.8 mm прислушување завртки
7/64" : Дупка со дијаметар од околу 2.8 мм,се Користи за 3 - 3,5 мм прислушување завртки
9/64" : Дупка со дијаметар од околу 3,5 мм,се Користи за 4 - 4.5 мм прислушување завртки
11/64" : Дупка со дијаметар е околу 4.5 мм,се Користи за 5 - 5.5 мм прислушување завртки
Материјал : Месинг, ХСС
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакетот вклучува :
4 x Дрво вежба малку алатки

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Зглоб за позиционирање дупка настроената
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
Се однесуваат на фотографии

Избор на клиент