• Новак
Плоштад & Goose Вратот, Рацете Слободни Месинг Автоматско Инфраред Сензор Тапа Бања Сензор Допрете Touchless Заштеда На Вода Тапа

Плоштад & Goose Вратот, Рацете Слободни Месинг Автоматско Инфраред Сензор Тапа Бања Сензор Допрете Touchless

DEN 4637.00
DEN 6720.00
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Делови во гарантниот период е бесплатно, клиент грижа за себе превозот цена. И ќе престане откако ќе ја напушти откривање зона.
Плоштад & Goose Вратот, Рацете Слободни Месинг Автоматско Инфраред Сензор Тапа Бања Сензор Допрете Touchless Заштеда На Вода Тапа
Карактеристики
1. Така, тие се многу безбедни за човечкото тело. Она што е времето на испорака?
По плаќањето е потврден, ние ќе брод вашата точка од 3-5 дена. Она што за обезбедување квалитет?
За сите производи, ние нудиме 1 година гарантен од времето на испорака.6 V, црвеното покажува светлина ќе флеш да ве потсетам да ја дополните. Моќ Lackage Предупредување : Кога напон на батеријата е помалку од 4. Сензор Потврдува Време е помалку од 0. Нашите производи може да ви помогне да се изгради паметни и најнапредните бања, кои би можеле да ја надградите вашата бања ниво и да се создаде рекреација,еколошки,стилски живеење. Својата статика тековната не е ништо повеќе од 60µA. Зошто не треба AC напојување ?
Поради различни земји со различни приклучокот, тоа е проблем за нас да понуди AC тип за различни земји, па ние само им понуди DC напојување, која е лесно и удобност. Ние сме производство на овие производи во текот 13years, ние инсистираат обезбедување на висок квалитет на производи со конкурентна цена, и да се воспостави деловни односи со сите наши клиенти на взаемна корист. Хигиенски : Авто-отворање и затворање на слободни раце од ниту се допира, која може да се спречи вас од бактерии меѓусебна инфекции. Прекувремена работа Заштита : Тоа ќе го исклучи автоматски кога тоа текови повеќе од 30 секунди continously за да се избегне вода трошат предизвикан од пречки во внатрешноста откривање зона.

Главните карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Површински Третман:
Хром финиш
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
HOLO MUSEN
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Функција:
Чувство Чешми
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Број На Модел На:
2123
Име:
сензор тапа
Заврши:
хром позлата
Стилови:
Плоштад и Goose Вратот
Применливи температура опсег:
0-55 степен
Материјал:
Квалитетот Месинг
Дијаметар на Вода во/штекер Цевка :
(DN15) G1/2
Вода Под Притисок:
Од 0,05 Mpa-0.6 Mpa
Напојување:
DC6V
Статички Моќ:
Функција:
Допрете слободни, заштеда на вода

Избор на клиент