• Новак
ТОА Боксер филм Т Кошула Жените Животни печатени Висок Квалитет Куче Блузи Tees Смешно кафе/Снег Ангел Боксер Куче Обичај Дама t-shirt

ТОА Боксер филм Т Кошула Жените Животни печатени Висок Квалитет Куче Блузи Tees Смешно кафе/Снег Ангел Боксер

DEN 328.00
DEN 575.04
-43 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.
Гаранција и Гаранција
1.
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL
Почитувани Ова е Азија Големина Должина(cm) Рамо(cm) Биста(cm) Ракав(cm) -(cm) S 56 34 80 13 - М 58 36 84 13 L 60 38 88 13 - XL 62 40 92 14 2 XL 63 42 96 14 - 3 XL - - - - - 4 XL - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
Се истакна :
1.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
VagaryTees

Избор на клиент