• Новак
MoonMeek нови пристигнувањето на пролетта есен пумпи жените чевли круг пети плоштад со тока високи потпетици слатка партија жена чевли

MoonMeek нови пристигнувањето на пролетта есен пумпи жените чевли круг пети плоштад со тока високи потпетици

DEN 1298.00
DEN 2496.00
-48 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,ние може да ви помогне !
Производи покаже
Топла Продажба На Производи :
Dropship и трговија на големо цел купувачот :
1. Ние ќе го испрати во рок од 1-5 дена , по плаќањето се потврди со платформа. Големината ќе ја одберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ! Благодарам многу!
2. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Ако доби чевли не многу ги задоволи,без разлика од која причина доведе до ,ве молиме оставете порака за нас во времето ,ако вашиот проблем ,ние ќе ви помогнат да се најде добар начин да се реши проблемот ,ако нашиот проблем ,не грижете се ,и Одговорен продавачот,јас може да се сигурни дека можеме да ви помогне да го решите проблемот и ,и нека ви е среќен шопинг време .ви благодарам многу!
2 . можете да го преземете слика од нашата продавница да се покаже вашите клиенти или испратите на вашиот продавница за продажба. плаќање :
Ние прифатени сите плаќање на Aliexpress метод. Nomal случај,ние пишуваме $10 за пакетот и испрати како подарок ,excepted вашето барање.3937 инчен,1cm=10мм)
Нашиот производ големина стандард : USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4=EUR35=225mm(боси нозе должина) USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6=EUR37=235mm(боси нозе должина) USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8=EUR39=245mm(боси нозе должина) USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10=EUR41=255mm(боси нозе должина) USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) USA12=EUR43=265mm(боси нозе должина) USA13=EUR44=270mm(боси нозе должина) USA14=EUR45=275mm(боси нозе должина) USA15=EUR46=280mm(боси нозе должина) USA16=EUR47=285mm(barefeet должина) USA17=EUR48=290mm(боси нозе должина) USA18=EUR49=295mm(боси нозе должина) USA19=EUR50=300мм(боси нозе должина) USA20=EUR51=305mm(barefeet должина) Забелешка :
1.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Стил:
Слатка
Број На Модел На:
C-NML00363
Обвивка Материјал:
Синтетички
Бренд Име:
MoonMeek
Повод:
Партија
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
32-46
Пета:
5cm

Избор на клиент