• Новак
Во 2017 лето нова мода Топла продажба на дијамант Клип пети женски сандали плажа Римски Рамен и големи димензии сандали 41-43

Во 2017 лето нова мода Топла продажба на дијамант Клип пети женски сандали плажа Римски Рамен и големи димензии

DEN 923.00
DEN 1003.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .Ние го прифаќа alipay тука.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
[xlmodel]-[custom]-[8888] Vamp материјал : ultrafine влакна Единствена : гума, Боја : црна, виолетова, розова Големина : 34-43
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Горниот Материјал:
Микрофибер
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Моден Елемент:
Тока
Стил:
Рим

Избор на клиент