• Новак
мотоцикл Алуминиум Синџир Tensioner Синџир прилагодувач Гром Ролери се Прилагоди За KAWASAKI Z250 Z300 Z650 Z750 Z800 Z900 Z1000 2006-2017

мотоцикл Алуминиум Синџир Tensioner Синџир прилагодувач Гром Ролери се Прилагоди За KAWASAKI Z250 Z300 Z650

DEN 1153.92
Во достапна форма

Пристапност


НИ 5.79 / пар НИ 11.99 / пар НИ 29.99 / set НИ 8.99 / парче НАС 48.99 / set НИ 28.99 / парче НАС 18.69 / парче НАС 8.79 / парче НАС 16.99 / пар НИ 27.69 / пар НИ 8.99 / пар
состојба На синџир tensioner е најдобро за вашиот хеликоптер проект! Оваа tensioner автоматски се прилагодува додека ја вози преку многу моќен torsion пролет во која тензија е целосно прилагодливи. Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Алуминиумски + Гума Fitment : ве Молиме мерка Мотоцикл рамка сопствени клип цевка 's спецификации пред наддавање, да добиете најмногу соодветни spec tensioner. Универзална одговара на повеќето мотоцикл.
пакетот вклучува :
1 парче на Мотоцикл синџир tensioner
Answer : ___________________________ Note : синџир авто tensioner Некои мотоцикли треба различни големини, треба да се купи според вашиот сопствен мотор големини Синџир прилагодувач

Главните карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Име На Модел:
CE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
521g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Специјални Функции:
Мотоцикл синџир tensioner
Fitment:
Универзална одговара на повеќето мотоцикл АТВ
is_customized:
yes

Избор на клиент