• Новак
JUP 1 Пар Мода Заклучување без Вратоврска Мрзливи ShoeLaces Патики Еластична Shoelace Стари Луѓе Возрасни Деца Безбедно Еластична Laces Cordones

JUP 1 Пар Мода Заклучување без Вратоврска Мрзливи ShoeLaces Патики Еластична Shoelace Стари Луѓе Возрасни Деца

DEN 111.00
DEN 185.28
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Плаќањето Мора да Се изврши во Рок од 3 Дена од денот На Нарачката, Ако Може да го 't Работа Веднаш По завршувањето на Аукцијата се Затвори, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно. Плаќање&Гаранција : 1 : Да Ја Прифатиме : Visa, Master Card, Зачувам .Вашиот Охрабрување Ќе Ни Се Задржи Се Движи Напред.
Здраво! Сопственик е уметник, Нерешено чевли се сопственик Лично надзор и цртање, Па ве Молиме да се увери Сликарство Ефект и 100% гарантира квалитет, и да се индивидуализира ќе бидете во можност да се најде задоволително чевли. Answer : ___________________________ Note : 1. 23 Војска зелена
24 Темно сива
Здраво ! Сопственикот препорачува да се купи со кредитна картичка, кредитна картичка на нарачките приоритет за достава,
Здраво! Сопственик е уметник, Нерешено чевли се сопственик Лично надзор и цртање, Па ве Молиме да се увери Сликарство Ефект и 100% гарантира квалитет, и да се индивидуализира ќе бидете во можност да се најде задоволително чевли. Јас Ќе Ви Даде Најдобри Попуст, Кога Ќе Го Купите Повторно. Како според вашата земја е нова царинска политика, Ако не го направите тоа,вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети. 2 : Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Отворање Каков Било Спор Или Напуштање На Било Неутрален/Негативна Повратна Информација. Чевлите се Наведени Се Мери Во Кинески Големина, Не Стандардна НАС Или ЕУР Големина, ве Молиме Според Чевли Големина на Табелата за Да Изберете Големина, Во Согласност Со Вашите Нозе Должина, Ако Имате Масти. Само Ако Има 's Пукнатина Во Квалитетот На Производите Што Ќе Плаќаат За Превозот, Па Кога Ќе го Купите Производи, Како што се Чевли, ве Молиме да Направите Вашиот Големина Потврди Кога Местото Цел. Shoelace тоа е чевли очи светот! Еден Пар на Високо Квалитетни Shoelace Може да Го подобри Одделение на Чевли. 3 : ве Молиме да Бидат Љубезно ве информираме Дека Ние Не Се Одговорни За Данок на за Време На Испорака, Ние Ќе Го Одбележи Стоки, Како Подароци За Цел на Избегнување на Тарифни, Но Ние Може да Не Биде во Можност за Да се Избегне Тоа Секој Пат Како Политика Е Различен Во Секоја Земја.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Shoelaces
Функција:
Хемикалии и можат да го издржат честите миење
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
XXD104-1P-PY
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
JUPHAIR
Тип:
Дете, возрасни, стари човек Shoelaces
Материјал:
Најлон Пластични Затворач Еластична Јаже
Број На Модел На:
XXD104-1P-PY(1M)1-24
Боја:
24 боја
Се применува Функција:
Течението на чевли спортски работи кошарка монистра хривнија string јаже
Должина:
1.1 meter
Избледи:
No
Бесплатни висок квалитет со силиконска-врз основа:
шарени врзуваат за Слободни прилагодливи еластична Спортски Чевли
Удобен;:
еластична ремени удобно слобода;
Дијаметар:
3 mm

Избор на клиент