• Новак
10PCS HEF4069UBP HEF4069 DIP14 нови и оригинални IC

10PCS HEF4069UBP HEF4069 DIP14 нови и оригинални IC

DEN 76.80
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме ни e-mail да го извести дефект на објектот.

Главните карактеристики

Моќ Дисипација:
Меѓународни standardis
Бренд Име:
Hyncdz
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународни standardis
Број На Модел На:
HEF4069UBP HEF4069
Температурата На Работа:
Меѓународни standardis
Пакет:
да-220
Примена:
pcb

Избор на клиент