• Новак
338XL Пигмент мастило 343 Боја мастило рефил кит за HP 9800 Officejet 6200 6210 7210 7310 7410 PSC 1507 1610v 1610xi 2350 2355 печатач

338XL Пигмент мастило 343 Боја мастило рефил кит за HP 9800 Officejet 6200 6210 7210 7310 7410 PSC 1507 1610v

DEN 1016.00
DEN 1104.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


За итни налози, имаме MSDS и може да брод мастило страна на курирската служба DHL многу брзо.PROCOLOR Најновите HP 338 338 XL Б.

Главните карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
HPD-338-343
Бренд Име:
welcolor
мастило за јачина на:
100ml/боја
боја:
4 боја
Модел:
HPD-338-343
Користење На Животот:
2 година
Мастило видови:
Б.К е пигмент мастило,Три-боја е Боја на мастило,како оригиналниот
Продажба На Точка 1:
Вода основната формула,не затнување глава за печатење
Продажба На Точка 2:
Не plug печатач главата,специјализирани мастило како оригиналниот
Функција:
Со сите алатка
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Избор на клиент