• Новак
Дами Бесплатен Превозот се Водат Фармерки Панталони Тесни Панталони моливи Висока Половината Жена Фармерки Посипете Црвено 8 бои големина XS-XXL

Дами Бесплатен Превозот се Водат Фармерки Панталони Тесни Панталони моливи Висока Половината Жена Фармерки

DEN 778.00
DEN 864.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Сликата ние pokazyvaem100% вистински објект слика. Воздухопловната (15-60 Дена за Испорака) (Бесплатен Превозот + ID)
2. Сите големина е азија големина, не НИ/Европска големина, ќе има 1-2 големина помала.
Внимание 1. Ако го оставите на купувачот да се покаже, ќе ви даде $ 3 SKIDKAtakzhe.54 см
Siz
Половината
Колковите
Должина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S
54
/
74
/
68
/
М
58
/
78
/
69
/
L
62
/
82
/
74
/
XL 66
/
86
/
75
/
XXL
70
/
90
/
76
/
XXXL
74
/
94
/
77
/
/
/
/
/
/
/
/
Топло Совет :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или отворање каков било спор на meste. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете vashipolozhitelnye повратни информации и 5 ѕвезди, and5 zvezddlyapodrobnaya reytingvashego цел. ТНТ (5-7 Денови за Испорака со следење на број, ќе треба дополнителни превозот обвиненија)
3. ние гарантираме ние budem100% да го реши секој проблем за вас. Ве молиме да го знаете пред да го купат, ви благодариме!
2. Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да го купат.soobschenie најдобар начин да се решат проблемите.
земајќи ги во предвид доброто на нашите клиенти, секогаш јас брод од страна на пост воздух mail бесплатен превозот, ако не сакаат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начин, ви благодарам многу.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Половината Тип:
Ниска
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Декорација:
Гроздобер,Батон,Џебови,Дупка
Фармерки Стил:
Harem Панталони
Бренд Име:
Exceent не припаѓа
Број На Модел На:
Чипка крои фармерки
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Измијте:
Медиум
Дупка фармерки жена:
Фармерки жена

Избор на клиент