• Новак
Нов Зеланд Abalone Школка Pendant Обетки Поставите Мода Накит S127

Нов Зеланд Abalone Школка Pendant Обетки Поставите Мода Накит S127

DEN 243.00
DEN 282.72
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Abalone Школка
Големина на(Приближно) : За Pendant 40x34 MM,Обетки 49 MM
Тежина(Приближно) : 25 g
Количина : 1 Сет

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
WANGDONG
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S127
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant &Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент