• Новак
Gaorui Девојки сандали 2017 лето нови принцеза чевли деца корејски bowtie бебе чевли риба устата сандали девојки симпатична чевли

Gaorui Девојки сандали 2017 лето нови принцеза чевли деца корејски bowtie бебе чевли риба устата сандали девојки

DEN 484.00
DEN 537.60
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

, ако сте биле од овие земјата, pls бидете трпеливи.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо. Големина : pls дозволете 0-3 mm разликата се должи на рачно мерење. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.) : Нормално доаѓањето на дестинација 3-8 Работни дена.
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Превозот цена ќе ги покрие ракување со обвиненија, пакување такси, и испорака обвиненија. Причина е затоа што времето за испорака е во голема мера зависат и предвидено од страна на поштенски Услуги (освен за викенди и празници) според моето искуство. Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни.
Функција :
Состојба : Gaorui
Боја : Розова , ,Бела , темно розова
Matetial : СТП кожа
Етикета Големина(Азија Големина) : 21,22,23,24,25,26,27,28,29,30
Пакетот вклучува :
1 x Чевли
САД Пета-пети(cm) Етикетата Големина ЕВРА велика БРИТАНИЈА Br 6. Обичај во следат земјата е строга, па превозот време на овие земјата понекогаш може да биде подолг од друга главна земјата : Италија, Германија, Франција, Шпанија, итн.
Објектот на локација во Кина, и ние не крст одбор превозот ве Молиме бидете советувани дека international shipping обично трае подолго дека домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Поради посебност на дигитален производ понекогаш купувачот може да мислат дека тој добил погрешна точка (всушност тоа може да биде добро ),но ниеден орган може да го потврди тоа или не intuitionist доказ за поддршка на тоа, купувачот ќе биде уште понуда за враќање.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Бренд Име:
Gaorui
Пета Тип:
Станот со
Обвивка Материјал:
Синтетички
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пол:
Девојки
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Патент Кожа

Избор на клиент