• Новак
карбонски влакна пред усна Пред Diffuser Усна Спојлер Тело кит за BMW E63 E64 M6 2006 2007 2008 2009 2010

карбонски влакна пред усна Пред Diffuser Усна Спојлер Тело кит за BMW E63 E64 M6 2006 2007 2008 2009 2010

DEN 6061.00
DEN 6660.96
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас
Сите наши производи ќе бидат двојно проверени и спакувани пред превозот, некои делови се исто така полни со иверица случајот со цел да се заштитат производите и, доколку стоката се уште се оштетени за време на превозот со груб шпедиција, ве молиме љубезно ве молиме да не информирате навремено, и помогнете ни да земе детална слика за оштетените делови, а потоа ние може да побара од друштвото за осигурување да се направи компензација за вас./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
П : дали сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. имаме строга КК пред секоја пратка .Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
П : колку данок што треба да се платат?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . Ние ги користиме fiberglass поддршка за изградба на скелетот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Автомобил модел:
--
Модел Година:
--
Име На Модел:
--
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
E63 E64 авто автомобил предниот браник усна
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници

Избор на клиент