• Новак
OOTDTY 12Pcs/Set 50mm 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Магнетни Филипс Крстот Шрафцигер Битови Модел 1A0049

OOTDTY 12Pcs/Set 50mm 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Магнетни Филипс Крстот Шрафцигер Битови Модел 1A0049

DEN 177.00
DEN 235.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

0 50
Количина : 12 Компјутери Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Не се сврти на завртки со неспоредлив големина, во случај да добиете и двете завртки и малку оштетени.
Белешки PH00 е погоден за прецизно apparatuses; PH0 е погоден за мали апарати и прецизност apparatuses; PH1 е погоден за големи и мали апарати; PH2 е погоден за домаќинство завртки и големи апарати. Ви благодариме! 1 x 50mm*Φ1.5*PH2 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ5.5*PH0 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ3.0*PH2 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ6.5*PH1 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ4. Големина : Големина Малку Кол.35 mm / 1/4 во.Материјали : S2 легиран челик Боја : како што е прикажано на сл Описи Оние Крстот Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.6*PH00 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ2.0*PH1 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ4.0*PH2 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ4.
Спецификации Тип на глава : крстот / филипс Тип на месо тело : 6.0*PH1 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ4.5*PH1 Крстот Шрафцигер Малку 1 x 50mm*Φ5. 12 големини сет на евтини цена може да ги задоволи вашите барања.

Главните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
1A0049
Материјал:
Други
Употреба:
Други
is_customized:
Yes
Должина:
50mm 1/4 Инчи
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 12cm (11.81in x 7.87in x 4.72in)

Избор на клиент