• Новак
10pcs 330uF 10V SUNCON(SANYO) СЕКИРА серија 8x11.5mm 10V330uF Ниска Отпорност LongLife Electrolytic Capacitor

10pcs 330uF 10V SUNCON(SANYO) СЕКИРА серија 8x11.5mm 10V330uF Ниска Отпорност LongLife Electrolytic Capacitor

DEN 74.00
DEN 81.12
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег).
Повратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Предмети
Единици
Перформанси
Бренд
SUNCON(SANYO)
Серија
СЕКИРА
Номинална Напон
V(DC)
10 V
Номинална Capacitance
u F
330u F
Температура
deg C
-55°C~105°C
Големина(Дијаметар)
мм
8
Големина(Должина)
мм
11. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сте добиле објект по 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети. Па се чувствуваат слободни да контакт со нас. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Негативни повратни информации не реши ништо. Ако сте подготвени да ги користат Изразат Испорака, треба да плати Дополнителни Трошоци за цел.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
10V330uF СЕКИРА
Номинална Напон:
10v
Бренд Име:
ELECYINGFO
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Пакет Тип:
преку дупка
боја:
Зелена
Структура:
Фиксна Capacitor
Температурата На Работа:
105
Примена:
Општа Намена

Избор на клиент