• Новак
2017 Мода Нови Жените Торба Справи со 1Pc DIY Чанта Монети, Торби Метал Бакнеж Затворач Заклучување Рамка 13.8 cm Бренд Торба Додатоци 4 Бои

2017 Мода Нови Жените Торба Справи со 1Pc DIY Чанта Монети, Торби Метал Бакнеж Затворач Заклучување Рамка 13.8

DEN 93.00
DEN 144.48
-36 %
Во достапна форма

Пристапност


2017 Мода Нови Жените Торба Справи со 1 Pc DIY Чанта Монети, Торби Метал Бакнеж Затворач Заклучување Рамка 13.8 cm Бренд Торба Додатоци 4 Бои
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Убава класична метал чанта рамка се справи со Шиење дупки и лесно да се инсталира Употреба : Совршен за Чанта Торба одлуки Материјал : Метал Големина : 13.8 cm/5.43"(приближно) Боја : Светло злато,Пиштол црна,Сребрена,Бронзена Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Чанта Рамка(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Главните карактеристики

Тип:
се справи со
Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
Метал
Тежина:
40g
Број На Модел На:
3TJ00293-Б.К.

Избор на клиент