• Новак
Нова мода во 2017 Европа, сад Римски сандали секојдневен удобно оптоварување патент летни чевли со матирано кожени чизми

Нова мода во 2017 Европа, сад Римски сандали секојдневен удобно оптоварување патент летни чевли со матирано

DEN 3440.00
DEN 3739.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети
Медиум материјал : овча
Табани : овча
Стил : Европа и Америка
Им помогне на површината : cordub (абразивни)
Cortical карактеристики : земјата мелење
Единствена : гума
Пети стил : open-пети
Пета висина : ниска пета (1-3cm)
Пета стил : падина пета
Обувки висина : висок помош
Популарната елементи : занитвам tassels и Римски стил
Боја класификација : беж светло кафена и темно сива боја
Димензии : 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Висока пета : 3 см висок цилиндричен : 19 cm
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
Крава Велур
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Стил:
Слободно време
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fringe
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip
Пета Тип:
Оптоварување

Избор на клиент