• Новак
HELON 925 Sterling Silver Вистински Бел сафир Прстен Art Nouveau Гроздобер Filigree Вечноста Свадба Бенд За Жените Накит

HELON 925 Sterling Silver Вистински Бел сафир Прстен Art Nouveau Гроздобер Filigree Вечноста Свадба Бенд За

DEN 3147.00
DEN 3792.00
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

Нема враќање е дадена ако дефект е предизвикан од злоупотреба на купувачи. Ако ви се враќаат прилагодено објект (промена на големината на, дизајн измена, или дизајн репродукција), Ние ќе го одбие соодветните трошоци од вашиот наплата. Мојот jeweler има над 10 години искуство во справување со дијамант камења. Ве молиме љубезно ве молиме да не известите пред да се постигне на плаќање.5 мм
Ширина во Дното : 2.
Метал : Стерлинг Сребро 925 Позлатен Бело Злато
Печат : 925
Вкупно Грам Тежина : 2. Други земји, ве молиме контактирајте со нас. Ако корисникот добива било неисправни или погрешна предмети, ве молиме љубезно ве молиме да не известите и да се врати назад до нас.5
Поставување На Павер-Поставување
Ширина на Врв : 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте guseyinlou пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе испраќање на правото на производот предмети веднаш откако ќе се примени на производите.Но, некогаш е потребно 10-90 дена 2,Превозот Цена; Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС""ПРОЗОРЦИ""DHL", Различни земји ќе се изберат различни превозот.Ви благодариме за посетата на нашата продавница. 3,треба да плаќаат данок од себе кога ќе го добиете објект,нашите цената не се вклучуваат тоа. Ние НЕ се наплаќа restocking такса! Сите следниве услови мора да бидат исполнети, со цел за да добие целосна наплата : Точка мора да биде во неговата оригинална состојба покажува никакви знаци на истрошеност, оштетување, или промена. Ние многу мило да биде во можност да им служи на вас! Добредојдовте на за да погледнете повеќе накит во нашата продавница : Ние имаме свои обработка на фабриката,Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10
Бренд Име:
HELON
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Sapphire
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
JK00108W
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Печат:
925
Ширина На Врв:
5.5 мм
Камења форма:
Круг
Камен:
бел сафир
Камен Боја:
Бела
Метали Тип:
925,Sterling Silver Позлатен Бело Злато

Избор на клиент