• Новак
Кучиња сликарство Најдобри Пријатели апстрактната уметност на животните ѕидното сликарство за дома декор рачно изработени Висок квалитет

Кучиња сликарство Најдобри Пријатели апстрактната уметност на животните ѕидното сликарство за дома декор рачно

DEN 4541.00
DEN 5280.00
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Тоа е различно од испорака начин.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. 100% Рака Насликани на платно. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Минималното време : 5-10 дена. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes

Избор на клиент