• Новак
Нови 12x1.5x20 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 20 lugnuts затворен крај за 1995-2006 Dodge Stratus

Нови 12x1.5x20 повлечи ореви Хром/Црвена/Црна Acorn Булбус тркала орев Сет на 20 lugnuts затворен крај за 1995-2006

DEN 315.84
Во достапна форма

Пристапност

5
Широк : 22mm(0.86")
максимална : 35 мм(1.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот. Ако не сте сигурни што ви се потребни, ве молиме ни e-mail.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.40")
60 Степен Седиште
3/4" Хексадецимален Диск
Ве молиме потврдете го spec погоре, за да се обезбеди fitment на вашиот автомобил.
Ќе добиете 20 крајот повлечи ореви
Тема Големина : 12 X1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
1.4inch
Бренд Име:
IPW
Име На Модел:
LN14
Објектот Ширина:
0.86inch
Година:
1995-2006
Автомобил Направи:
Dodge

Избор на клиент