• Новак
$ A+Пластичен филм за 7 инчен таблет компјутер MTK6272 GT70SK727 HXS пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се напомене големина и боја

$ A+Пластичен филм за 7 инчен таблет компјутер MTK6272 GT70SK727 HXS пишување таблета капацитивни екран надвор

DEN 261.60
Во достапна форма

Пристапност

ако не се прифати соодветен код pls не понудата . Ви благодариме
.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност .Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција . Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел .
Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации .Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност. Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за ЕМС .Ние ќ работат со вас за да ги реши сите проблеми. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPS-от и ЕМС се достапни .Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство .тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување . Освен HK/СЕКРЕТАР пост користите само ЕМС за Русија купувачи . Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката .

Главните карактеристики

Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
GT70SK727
Големина на:
7
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
бело/црна

Избор на клиент