• Новак
MXS25-10 СКМ Тип MXS серија Цилиндар MXS25-10AS Воздух Слајд Табела двонасочни 25мм понесе 10мм удар воздух цилиндар MXS25*10

MXS25-10 СКМ Тип MXS серија Цилиндар MXS25-10AS Воздух Слајд Табела двонасочни 25мм понесе 10мм удар воздух

DEN 14592.00
Во достапна форма

Пристапност

СКМ Тип на Цилиндар MXS 25-10 AS Воздух Слајд Табела двонасочни 25мм-10мм Прифати обичај
Answer : ___________________________ Note : MX25-10, MXS25-10 AS,MXS25-10 AT,MXS25-10 A за вашиот избор,ве молиме оставете специфични барања во вашата нарачка како што MXS25-10 AT, а потоа ние ќе ви испрати MXS25-10 AT,инаку acquiesce MXS25-10, КАКО ако клиентот не ги напуштат своите специфични барања.Thansk за вашето време.
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MXS8 L-40 за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Други Воздух Слајд Табела Пневматски Цилиндри :

Главните карактеристики

боја:
MXS25 10, MXS25 10AT, MXS25 10AS, MXS25 10A
Број На Модел На:
MXS25-10AS
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
is_customized:
YES
Број На Модел На:
MXS 25-10AS
Течност:
Воздух
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Оперативен Притисок:
0.15 MPa~0.7 MPa
Амбиент и течност температура:
-10~60°C
Pistion брзина:
50 до 500 mm/s
Подмачкување:
Не-смазка
Доказ Притисок:
1.05 MPa

Избор на клиент