• Новак
3 Боја Торта/Крем Цевки Млазницата Конвертор ,Конвертор за Млазницата Тесто Украсување Торба Торта DecoratingTools Случаен Боја

3 Боја Торта/Крем Цевки Млазницата Конвертор ,Конвертор за Млазницата Тесто Украсување Торба Торта DecoratingTools

DEN 59.00
DEN 61.92
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ставка Опис
Материјал : Пластични Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Quantiy : 1 парче Боја : По Случаен избор
Класичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware kitcn

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Yueyue Sugarcraft
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Број На Модел На:
ST-7
сертификација:
SGS/LFGB
Материјал:
Пластични
quanity:
1 Парче
боја:
по случаен избор

Избор на клиент