• Новак
4.7 Екран на Допир За LG Optimus Nexus 4 E960 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

4.7 Екран на Допир За LG Optimus Nexus 4 E960 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 283.00
DEN 297.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Екранот:
4.7
Бренд Име:
AQIOU
Број На Модел На:
LG Optimus Nexus 4 E960
Компатибилен Бренд:
LG
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
LG Optimus Nexus 4 E960 Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Избор на клиент