• Новак
Година Нови Ресторан Униформи Панталони Кујната Готвач Панталони Храна Услуга Келнер Панталони Готвач Работните Панталони

Година Нови Ресторан Униформи Панталони Кујната Готвач Панталони Храна Услуга Келнер Панталони Готвач

DEN 778.00
DEN 1161.60
-33 %
Во достапна форма

Пристапност

8
93
117
107
XXXL/2.1
103
127
110
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
.9
97
120
108
4 XL/3.0
100
123
109
5 XL/3.3
77
100
100
S/2.
вклучува : Панталони
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .6
87
110
104
XL/2. Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .5
83
107
104
L/2.4
80
104
104
M/2.
Како различни мерни методи .7
90
114
107
XXL/2.
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM) Мажи
Големина(cm)/Етикетата
Половината
Хип
Панталони Должина
XS/2.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Употреба:
Службата За Храна
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
D413
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Bottoms
Погодна прилика:
Хотел опрема
Се применуваат за родова:
Машки
Категории на производи:
Панталони
Погоден Сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Боја:
Црна
Големина:
XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL/$XL/5XL

Избор на клиент