• Новак
бесплатен превозот 1yard/многу мала пеперутка-вратоврска кроења кристално јасно синџир appliques за чевли ракавици грб шапка занаети декорација

бесплатен превозот 1yard/многу мала пеперутка-вратоврска кроења кристално јасно синџир appliques за чевли ракавици

DEN 528.00
DEN 556.32
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


топло-fix кристал трим
железо или да се шие на
кристал : кристал во бела боја
големина : aound 4cm широк

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
160623001
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Големина:
4cm
Обликот:
пеперутка-вратоврска
боја:
Бела
Техника:
Топло-Fix

Избор на клиент