• Новак
Модуларен слики дома декор Banksy Уметничка слика од броеви евтини модерна платно уметност платно масла Топло сонце цвет DY152

Модуларен слики дома декор Banksy Уметничка слика од броеви евтини модерна платно уметност платно масла Топло

DEN 354.00
DEN 513.60
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Професионални Синџирот на Снабдување : целиот синџир на набавка, за да се осигура дека секој детал е совршен за да се заврши производ.Материјал : Платно, Акрилна Зелена Боја и четки. Професионален Квалитет : Само за квалитет на производи, само подобро клиент евалуација.
Ако можете безгрижно да се пополни во погрешна боја, може да почека бојата да се исуши, а потоа покрие погрешен дел со точна боја на површината .Големина : 40x50cm , Два стилови (со Рамка и без рамка ) 3. ВИ БЛАГОДАРИМЕ.
DIY Слика Од Броеви комплет е идеален вовед за да се задоволства на слика, без оглед на искуство или возраст.
Миење на четка чисто кога ќе се промени во друга боја
За голем дел, можете да го користите поголема четка да се наслика, и за мал дел, можете да го користите помали четка да се наслика
Миење на четка чисто секој пат кога ќе заврши слика за следниот пат користете
3,имаме HD печати маслото на платно .
Бојата ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во случај на бојата недостаток. Тоа е првиот чекор за почетници да уживаат во слика дело! Едноставно применуваат нумерирани бои во ќорци, со ист број на платно да се создаде свој ремек-дело.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm frameless, 40x50cm со рамка, 50x65cm frameless, 50x65cm со рамка
Бренд Име:
слика мачка
Тип:
Масла
Број На Модел На:
4050152
Материјал:
Памук
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
боја:
микс
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент