• Новак
3D соба позадината на пејзажот опашот на Таванот мурали позадина паун Дома Декорација 3d слики mural

3D соба позадината на пејзажот опашот на Таванот мурали позадина паун Дома Декорација 3d слики mural

DEN 1440.00
Во достапна форма

Пристапност


Не позадина ролни. Mural позадина. Не постер. Тоа треба адхезивна паста
ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика?
Вие треба да ѕид големина. Со иста позадина ролни.8 метри Висока=1. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување.53 м ,не позадина ролни
ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина?
Ставете тоа.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Мало боја разлика во вид?
Производот физичко и слика има мало боја,
не влијае на користењето и изглед, специфичен вид преовладуваат
4 Материјал шоу
5 Изградба lllustration
6 Добар Feedbock
7 Испорака Thme
8 Производство Шоу
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. Ве молиме кажете ни информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема?
Yes (да). Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.
Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!
производот : име на Производ,3d mural позадина,3d mural слики,3d позадина,3d ѕид, хартија,3d позадина ѕидови,3d позадина ,дневна соба,Топла 3d wallpaps,Позадина се тркалаат,Позадина налепница,Позадина 3d,Позадини за дневна соба,3d ѕид мурали позадина
1 Производи Ефф ект
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2.

Главните карактеристики

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
615
Тип:
mural
Шема:
Паун
Големина:
Customize Size
Материјал:
не ткаени
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба

Избор на клиент