• Новак
ПРО-BIKER Luvas Da Motocicleta Мотоцикл Трки Ракавици Мотокрос Off-Road Enduro Целосна Прст Мотоцикл Ракавици M L XL 4 Боја

ПРО-BIKER Luvas Da Motocicleta Мотоцикл Трки Ракавици Мотокрос Off-Road Enduro Целосна Прст Мотоцикл Ракавици

DEN 465.00
DEN 912.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот :
Клучни Карактеристики Ова е поради нивната светлина изградба, долг живот во светлината јава.
1. Задната страна на раката : рашири најлон дише ткаенини
2. Задната страна на раката : гума печ+thermoforming ПВЦ заштитник
3. Дланка : пропадна-доказ точка пластични материјали
4. Дланка : гума печ заштитник
5. Манжетната СДР
6. Микрофибер дерењето
Категорија : Ракавици
Активност : мотоцикл трки off-road возење велосипед,скијање,уметничко лизгање,риболов,качување и други отворено спорт.
Пол : Унисекс
Дизајн : Целосна Прст
Функција : Дише, погоден за носене, Анти-лизгање, Заштитни
Материјал :
Дланка : 65% syn-кожа ткаенина+20% пвц+15% вистинска кожа
Назад : 40% најлон+40% полиестер+20% вистинска кожа
Обвивка материјал : 70% полиестер+30% пена
Големина : M, L,XL
Пакет :
1x Пар Мотоцикл Ракавици

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
ПРО-BIKER
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон & Памук
Функција:
Целосна Прст
Тип На Објект:
Ракавици
Тип На Објект:
мотоцикл ракавици
Број На Модел На:
ПРО-BIKER-MCS-23
дизајн:
Целосна Прст
Големина:
M/L/XL
боја:
црна / црвена / сино/ портокал
Објектот Тип 1:
Велосипедизам Ракавици
Објект Од Тип 2:
јава ракавици
Објектот Тип 3:
luvas став мото
Item Type 4:
gants мото
Item Type 5:
мото ракавици

Избор на клиент